تبلیغات

1. خود را دوست بدارید

سعی کنید راضی و قانع باشید و سپاسگذار، همیشه سپاسگزار چیزهایی که به عنوان یک فرد به شما اعطا شده است، باشید. همیشه راهی برای پیشرفت و ترقی وجود دارد، همیشه این را به خاطر داشته باشید. علاوه بر این،همیشه مطمئن و دلگرم، خوش بین، انعطاف‌پذیر و سازگار با هر محیطی که در آن قرار می‌گیرید،باشید. افراد شاد شوخ‌طبعی را حتی در چیزهایی که به ظاهر خنده‌آور نیستند می‌توانند ببینند.پس همانند آنها باشید.

۲. به خود متکی باشید

سعی کنید پاسخهایتان را در خودتان بیابید. هیچ‌وقت خودتان را به عنوان یک قربانی یا یک فرد گول‌خورده تصور نکنید. تفاوت بین حقیقت و کذب، خودِ واقعی و خود آرمانی و... را به صورت درونی حل ‌کنید. به عبارت دیگر، مردم شاد یادگرفته‌اند که چه چیزی برای آنها مهم است، چه چیزی برای آنها درست است و چه چیزهایی غیرقابل بحث است. آنها هیچ وقت به دیگران اجازه نمی‌دهند تا باورهایشان را به آنها دیکته و تحمیل کنند.

 

۳. با هر لحظه زندگیتان زندگی کنید

برای داشتن یک زندگی رضایت‌بخش، قدردان هر لحظه از زندگی خود باشید. اگر همیشه به فکر رویدادهای آینده که هنوز اتفاق نیافته است باشید، یا کوله‌باری از خاطرات گذشته، که گذشته است را با خود حمل کنید هیچ‌وقت به معنی واقعی شادی دست نخواهید یافت.

۴. همیشه خود آدم کاملی باشید

همیشه در درون خود کامل باشید.خود را مورد تحلیل قرار دهید و وابستگی شدید به کسی نداشته باشید. روابطتان با دیگران بر مبنای گسترش رابطه باشد نه بر مبنای تجربه کردن رابطه. به عبارت دیگر روابط‌تان با افراد دیگر درباره‌ی «چه کاری می‌توانی برای من انجام دهی» نباشد بلکه روابطتان یک رابطه‌ی بی قید و شرط و آزاد باشد.

۵. برای هر چیز کوچکی هم قدردان و سپاسگذار باشید

برای هر چیزی که برایتان اتفاق میافتد ارزش قائل باشید؛ فرق نمی‌کند این اتفاق یک تجربه کامل باشد یا یک ماجراجویی یا یک فرصت یا هر اتفاق دیگری.

۶. تلاش می‌کنید که شاد باشید

همیشه در حال تلاش برای شاد بودن باشید. دوستانی انتخاب کنید که افرادی مثبت فکرباشند و به بخش روشن‌تر و امید بخش‌تر زندگی خود چشم می‌دوزند. درهمه‌حال تلاش کنید راه‌حل‌ها و پاسخ‌های سوال‌هایتان رضایت‌بخش باشد حتی به قیمت اینکه راه‌حل نهایی مورد نظرتان نباشد.

۷. در همه حال مراقب خود باشید

 برای از بین بردن انرژی های منفی ورزش کنید ورزش همیشه باعث کاهش انرژی منفی و استرس است و میتوانید یک عمل معنوی انجام دهید مثل مدیتیشن و یا مناجات .

۸. زندگی و سرنوشت‌شان را تحت کنترل بگیرید

عاشق دنبال کردن علایق و اشتیاق‌تان باشید. به موقعیت‌های بدی که گرفتار آن می‌شوید اجازه ‌ندهید که شما را شکست دهد. وقتی یک چیز بدی اتفاق می‌افتد، آن را چالشی قلمداد ‌کنید که باید حل شود نه یک اتفاق بد! سپس تلاش خود را برای غلبه بر آن بیشتر ‌کنید. هر اتفاقی که در زندگی رخ دهد آن را قبول می‌کنید؛ مخصوصا اتفاقاتی که غیرقابل تغییر هستند، سپس از آن به راحتی بگذرید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

درباره ما

ما در " سرچشمه هنر" مصمم هستیم با بهره مندی از تفکر، خلاقیت و هنر و با رعایت اصول انسانی انصاف، صداقت، امانتداری و تعهد و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح اقتصادی دو جانبه، یاریگر شما در انجام پروژه های تبلیغاتی باشیم.

برخی از مشتریان

 

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک 2، واحد 1
تلفن تماس:    88939577      و     88936184   
تلفن همراه:  09123016430
نمابر : 89789603           تلگرام: 09030396673