ليوان هايی که به بچه ها براي نوشيدن آب بيشتر كمك مي كنند

طراحي اين ليوان ها بخشي از پروژه مبارزه با چاقي كودكان در مكزيك است.
در قالب يك سري فعاليت هاي مبتكرانه به منظور مقابله با ميزان بالاي چاقي در بچه ها در مكزيك، نستله اقدام به طراحي يك سري ليوان خاص كرده است تا بچه ها را به نوشيدن آب بيشتر تشويق كند. آن ها نوشيدن آب را به بازي "حدس بزن چه كسي" تبديل مي كنند. بچه ها با پاسخ به دادن به سوالات نوشته شده بر روي يك سري كارت قرار داده شده در يك ديسك پلاستيكي واقع در كف ليوان، به فرد مورد نظر دست مي يابند.

اين طراحي فقط يكي از چندين ابزاري است كه براي اتحاديه كودكان سالم ابداع شده است. يك برنامه اجرا شده توسط نستله و آژانس تبليغاتي Ogilvy پاريس اقتصاد دانان، متخصصان تغذيه، طراحان و غيره را براي طرح روش هايي براي تغذيه سالم تر كودكان گرد هم آورد. اين برنامه همچنين شامل "Juice Wretler" نيز مي شود. اين نام يك ماشين آبميوه گيري است كه به عنوان بازوي كشتي گير بچه ها را به برگزاري مسابقات "arm wrestling" به منظور تهيه آبميوه هاي تازه تشويق مي كند. در ادامه، "Story plate" نام يك بشقاب است كه با مناظر قابل تعويض خود شور داستان گويي با سبزيجات در بشقاب بچه ها را در آن ها بر مي انگيزد.
اين پروژه همچنين شامل يك شوي تلويزيوني واقعي به نام "Hermosa Esperanza" شده است كه از سپتامبر 2014 تا مارس امسال بر روي آنتن رفت. در اين برنامه پنج خانواده مكزيكي به طور مداوم تلاش مي كنند تا بچه هاي چاق را به كاهش وزن وادارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جدیدترین مطالب

 

درباره ما

ما در " سرچشمه هنر" مصمم هستیم با بهره مندی از تفکر، خلاقیت و هنر و با رعایت اصول انسانی انصاف، صداقت، امانتداری و تعهد و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح اقتصادی دو جانبه، یاریگر شما در انجام پروژه های تبلیغاتی باشیم.

برخی از مشتریان

 

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک 2، واحد 1
تلفن تماس:    88939577      و     88936184   
تلفن همراه:  09123016430
نمابر : 89789603           تلگرام: 09030396673