آلفا رومئو

آلفا رومئو

آلفا رومئو

آلفا رومئو

وقتي به آلفا رومئو فكر مي كنيد، در وهله نخست چه رنگي در ذهن شما تداعي مي شود؟ كمپين جديد اين خودروساز لوكس ايتاليايي بر روي رنگ قرمز و نماد آن نزد مشتريان در سرتاسر جهان تمركز مي كند.
آژانس تبليغاتي Doner قبل از راه اندازي اين كمپين در رسانه هاي سنتي، آن را در اينستاگرام و توييتر برگزار كرد. در پي تشويق طرفداران آلفا رومئو به عكسبرداري از هر چيز مرتبط با رنگ قرمز، از آن ها خواسته شد تا اين تصاوير را با استفاده از هشتگ #MadeOfRed بفرستند. خواه اين تصوير يك دسته گل رز، شعله هاي فروزان آتش يا يك پروانه آماده پرواز باشد، ثبت ماهيت اين احساسات برانگيخته شده توسط رنگ قرمز در اين جا اهميت دارد. بهترين محتواي ايجاد شده توسط كاربران در اكانت رسمي آلفا رومئو براي ادغام در يك پالت "Made of Red" مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انگيزه راه اندازي چنين كمپيني از هدف آلفا رومئو براي سبقت گرفتن از رقبا و تقويت روابط ميان طرفداران و برند سرچشمه مي گيرد. به گفته ديويد آمستل، مدير امور مشتريان گروه در Doner، آلفا رومئو در بازاري بسيار شلوغ با ديگران رقابت مي كند كه در آن جا گاهي اوقات براي رانندگان شناسايي خودشان با اين برند، نيز سخت است. آن ها از رسانه هاي اجتماعي به عنوان جايي براي مشاركت طرفدران و همچنين همكاري آن ها با برند بهره مي گيرند.
نيكي اوستن، مدير ارتباطات برند آلفا رومئو خاطرنشان كرد كه چگونه رنگ قرمز جزئي جدانشدني از هويت احساسي و آتشين آن به شمار مي رود و كمپين "Made of Red" نيز با هدف زندگي بخشيدن به احساسات متنوعي كه افراد هنگام رانندگي با يك خودروي آلفا رومئو با آن ها مواجه مي شوند، تلاش خواهد كرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جدیدترین مطالب

 

درباره ما

ما در " سرچشمه هنر" مصمم هستیم با بهره مندی از تفکر، خلاقیت و هنر و با رعایت اصول انسانی انصاف، صداقت، امانتداری و تعهد و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح اقتصادی دو جانبه، یاریگر شما در انجام پروژه های تبلیغاتی باشیم.

برخی از مشتریان

 

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک 2، واحد 1
تلفن تماس:    88939577      و     88936184   
تلفن همراه:  09123016430
نمابر : 89789603           تلگرام: 09030396673