فرش

مجموعه بزرگ سرای ابریشم این روزها با طرحی برای ارائه تخفیف به زوج‌های جوان که قصد خرید فرش ماشینی را دارند آگهی تلویزیونی را با عنوان طرح زوج و فرش ارائه کرده است.
این آگهی با استفاده از عبارت شناخته شده زوج و فرد، طرح تخفیف سرای ابریشم که هلدینگ بزرگی با حضور بیش از 120 برند معتبر فرش ماشینی کشور است را تبلیغ میکند.

عباس عباسی فرد، مدیر مجتمع سرای ابریشم در رابطه با دلیل به کار بردن عبارت "زوج و فرش" در این آگهی می‌گوید:
با توجه به اینکه بیشتر مراسم و جشن‌های ازدواج در این فصل انجام می‌شود لذا ضمن رصد کردن شرایط بازار، طرح مذکور برای ارائه تخفیف و ترغیب زوج‌های جوانی که قصد تهیه جهیزیه دارند اجرایی شد.

در این طرح که نام آن نیز برگرفته از زوج‌هایی است که در تدارک زندگی تازه هستند، تسهیلاتی شامل درصدی تخفیف و شرکت در قرعه کشی و 5 جایزه 100 میلیون ریالی و... به مخاطبان است. البته سال گذشته سرای ابریشم طرح خوشبختی را در همین ایام برپا کرده بود که با موفقیت انجام شد و به همین علت امسال نیز کمپین زوج و فرش در این راستا از تاریخ 25 مرداد ماه تا 17 مهر سال جاری اجرا می شود.

وی میگوید: باتوجه به اینکه مخاطبان اصلی این کمپین بیشتر زوج‌های جوان در آستانه تشکیل زندگی هستند اما سایر اقشار نیز به این آگهی واکنش مثبت نشان دادند و البته تسهیلاتی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

فرش

وی ویژگی های خاصی را که مجتمع سرای ابریشم دارد، مهمترین دلیل انتخاب مخاطبان دانسته و توضیح میدهد: این مجتمع در منطقه‌ی بازار تهران قرار گرفته که مخاطب با آن احساس نوستالژیک داشته و برایش اعتبار دارد.

ساعات کار بالای مجتمع (از 9 صبح تا 10 شب) موضوع مهمی است و ضمنا دسترسی از تمام نقاط شهر به واسطه خطوط مترو، خرید را برای مشتریان آسان‌تر کرده است.

از سویی دیگر ورود مستاجرین به سرای ابریشم همراه با قوانین و شروطی است که بر اعتبار آن می افزاید. رفتار صحیح با مشتری مهمترین شاخصه‌ی حضور شرکت‌های تولید کننده است به گونه‌ای که دوره‌های آموزش کسب و کار و مارکتینگ و فروش و آداب معاشرت با مشتری برای متصدیان فروش به شکل رایگان با دعوت از برترین اساتید این رشته، در مجموعه برگزار میشود.
کنترل کیفیت و نظارت بر اجناسی که برای مشتری ارسال می‌شود از جمله حقوقی است که واحد CRM بدون هماهنگی قبلی با فروشندگان برای خود قائل است.
باشگاه مشتریان نیز در راستای ارائه خدمات به مشتریانی که این مجموعه را انتخاب کرده اند تمام معاملات را از لحاظ میزان رضایتمندی مشتریان مورد بررسی قرار داده و افراد را در جریان رویدادهای مختلف مجتمع از قبیل تخفیف‌های دوره‌ای و جشنواره‌ها و مراسم قرعه کشی و... میگذارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جدیدترین مطالب

 

درباره ما

ما در " سرچشمه هنر" مصمم هستیم با بهره مندی از تفکر، خلاقیت و هنر و با رعایت اصول انسانی انصاف، صداقت، امانتداری و تعهد و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح اقتصادی دو جانبه، یاریگر شما در انجام پروژه های تبلیغاتی باشیم.

برخی از مشتریان

 

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک 2، واحد 1
تلفن تماس:    88939577      و     88936184   
تلفن همراه:  09123016430
نمابر : 89789603           تلگرام: 09030396673