نوتلا

هیچ چیز لذت بخش‌تر از این نیست که با چشم‌هایِ هنوز بسته به این فکر کنید که "الان نوتلا را روی نان تست می‌مالم و با چای می‌خورم." اما وقتی یک نفر دیگر نیمه شب یا صبح زود تهِ قوطی شکلات را درآورده باشد چه؟ برای بعضی‌ها دنیا به آخر می‌رسد.

واقعیت این است که نوتلا برای خیلی‌ها فقط یک شکلات صبحانه نیست بلکه یک روش  زندگی است و انگار در تمام دنیا بچه‌ها به نوتلا اعتیاد دارند.
و حالا یک طراح آلمانی به تمام مشکلات فلسفی نوتلایی‌ها پاسخ داده است، یک "قفل نوتلا" اختراع کرده تا دست‌هایی را که قصد دارند نوتلا کش بروند، از شیشه‌ی این شکلات هیجان‌انگیز دور نگه دارد: و تا به حال هزار عدد را در eBay فروخته است. مطابق گزارش Daily Mail دنیل اشلوبوخ این قفل مخصوص را برای دوست‌اش درست کرده بود زیرا فرزندان دوست‌اش وقت و بی‌وقت سراغ قوطی نوتلا می‌رفتند و شیشه‌ی خالی را در یخچال می‌گذاشتند.

قفل از اکریلیک درست شده و دو کلید دارد. البته بنا به گزارش Mail "این قفل را نباید یک کار امنیتی جدی در نظر گرفت زیرا شکستن یک پوشش اکریلیکی کار دشواری نیست."

نوتلا که تحت مالکیت یک شرکت ایتالیایی به اسم Ferrero است هنوز پاسخی به این اقدام خلاقانه نداده است. پیش‌تر در سال 2013 نوتلا به درخواست هواداران‌اش تن داد و روزی را که آن‌ها به عنوان روز جهانی نوتلا اعلام کرده بودند پذیرفت.
نوتلا یک شکلات فندقی ایتالیایی است که در سال 1964 روانه‌ی بازار شد. نوتلا در ابتدا Supercema نام داشت و بعد از ورود به بازار دهان خیلی‌ها را آب انداخت و خیلی‌ها در همین ایران خودمان با این شکلات خوشمزه‌ی صبحانه خاطرات زیادی دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جدیدترین مطالب

 

درباره ما

ما در " سرچشمه هنر" مصمم هستیم با بهره مندی از تفکر، خلاقیت و هنر و با رعایت اصول انسانی انصاف، صداقت، امانتداری و تعهد و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح اقتصادی دو جانبه، یاریگر شما در انجام پروژه های تبلیغاتی باشیم.

برخی از مشتریان

 

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بیستم، پلاک 2، واحد 1
تلفن تماس:    88939577      و     88936184   
تلفن همراه:  09123016430
نمابر : 89789603           تلگرام: 09030396673